Samsung G900 Galaxy S5

Samsung G900 Galaxy S5

Kód: 999

Vďaka certifikácii IP67 je smartfón Galaxy S5 odolný voči potu, dažďu, kvapalinám, piesku a prachu, takže je chránený pri každej činnosti a v každej situácii. Technológia Download Booster vám prináša neprekonateľné sieťové zážitky vďaka možnosti súčasného používania sietí LTE a Wi-Fi. Galaxy S5 je prvý smartfón so vstavaným snímačom srdcového tepu, ktorý vám umožňuje merať si tep priamo v telefóne.


Displej s veľkým D
Ohromujúco čistý displej Full HD s uhlopriečkou 5,1” neustále analyzuje okolité svetlo a optimalizuje obrazovku tak, aby na nej všetko vyzeralo čo najlepšie. Vaše fotky a videá sa tak vždy ukážu v tých pravých farbách.

Moderná elegancia
Charakteristický perforovaný vzor smartfónu Galaxy S5 je k dispozícii v štyroch ligotavých farbách. Vďaka nemu je telefón taký pútavý a v ruke sa tak dobre drží, že ho nebudete chcieť odložiť.

Odolný voči prachu a vode
Živly sú na tento telefón jednoducho prikrátke. Smartfón Galaxy S5 je odolný voči potu, dažďu, piesku a prachu, takže si ho môžete vziať so sebou, kam len chcete.

Rýchle automatické zaostrovanie
Úžasný 16 MPix fotoaparát má neuveriteľne rýchle automatické zaostrovanie, takže nech život plynie akokoľvek rýchlo, neujde vám ani jeden okamih.

Bohatšie odtiene s funkciou HDR
Jednoducho vytvárajte bohaté a živé fotky, aj keď svetelné podmienky nie sú práve najlepšie. Funkcia HDR vám prináša živé farby a verný kontrast a umožňuje vám zobraziť ukážku výslednej fotky v reálnom čase.

Selektívne zaostrenie
So smartfónom Galaxy S5 sú profesionálne vyzerajúce fotky hračkou. Funkcia selektívneho zaostrenia vám umožňuje zaostriť na to, čo je dôležité, a umelecky rozostriť všetko ostatné.

Snímač tepu
Dotknite sa pulzu, ktorý je zo všetkých najdôležitejší – ten váš. Prvý smartfón na svete, ktorý má zabudovaný snímač srdcového tepu, vám umožňuje zmerať si tep jednoduchým dotykom.

S Health
Aktívny život nebol ešte nikdy jednoduchší. Aplikácia S Health vám na jednom mieste umožňuje jednoducho si nastaviť osobné ciele a sledovať svoje výsledky a štatistiky.

Samsung Gear Fit
Náramok Gear Fit, ktorý je ako prvý na svete vybavený zakriveným displejom AMOLED, vám priamo na zápästí umožňuje sledovať textové správy, hovory, e-maily a tep vášho srdca. Aby ste mohli zostať v pohybe.

Download Booster
Technológia Download Booster, ktorá kombinuje pripojenie Wi-Fi so sieťou LTE, vám umožňuje získať to najrýchlejšie pripojenie. Môžete si tak napríklad stiahnuť celý film s vysokým rozlíšením v priebehu jednej minúty.

Zostaňte plní energie
Nemajte obavy, ak vám dochádza batéria. Režim vysokej úspory energie zmení obrazovku na čiernobielu a vypne nepotrebné funkcie, čím dramaticky minimalizuje používanie batérie.

Snímač odtlačkov prstov
Vychutnávajte si vynovené a prispôsobené zabezpečenie. Pomocou odtlačku svojho prsta môžete odblokovať telefón alebo nakupovať obsah v službách spoločnosti Samsung – a nemusíte zadávať heslo účtu Samsung.

Dostupnosť: Viac ako 5 kusov.
459,00 € s DPH (459,00 € bez DPH)
Výrobca Samsung

Štítky:

Výrobca

Samsung

Samsong kurup (kórejsky 삼성그룹, medzinárodne vystupuje pod názvom Samsung Group) je najväčší juhokórejskýkonglomeráta jedna z najväčších multimiliardových spoločností na svete v niektorých hlavných priemyselných odvetviach. Je zložená z mnohých mnohonárodných spoločností, ktoré sú všetky navzájom prepojené značkou Samsung, vrátane Samsung Electronics, čo je najväčšia spoločnosť v elektronike, Samsung Heavy Industries, jeden z najväčších výrobcov lodí a Samsung Engineering & Construction, popredná strojárska spoločnosť. Tieto tri spoločnosti tvoria jadro Samsung Group a vyjadrujú aj názov, keďže po kórejsky slovo samsong (čínske znaky 三星) znamená "tri hviezdy". Patrí aj medzi popredné spoločnosti v iných odvetviach na domácom trhu, vrátane financií, chemického, maloobchodného a zábavného priemyslu. [http://sk.wikipedia.org/wiki/Samsung]

Naposledy zobrazené produkty

vibration s.r.o, Štefánikova 29, Bratislava 811 01, 0915263443, erik.benus@vibration.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info